Димитър Макриев вкара гол, но неговият Неа Саламина загуби с 1:2 от Академия Пандев в първата си контрола по време на лагера в Банско.

Бившият ни национал се разписа в 32-ата минута с удар от близо. Макриев изведе отбора си с капитанска лента и остана на терена до 75-ата минута. За Академия Пандев се разписаха Димитър Стоилков в 34-ата минута и един от многото юноши на кипърския отбор си вкара автогол в 89-ата минута. За Академия Пандев това е трета контрола в Банско и първа победа.

В 70-ата минута бившия играч на Локомотив Пловдив Зоран Балдовалиев сътвори един от най-интересните моменти в мача. Негов прехвърлящ удар от центъра на терена бе избит с мъка от вратаря на Неа Саламина в напречната греда./БТА