Юношата на Левски Николай Димитров изигра поредния си силен мач с екипа на Урал Екатеринбург в първенството на Русия. Той помогна за успеха на тима си с 2:0 над гостуващия Ахмат Грозни.

Атакуващият полузащитник започна като титуляр и престоя на терена през всичките 90 минути. Той реализира първото попадение в двубоя, което беше и негово второ за този сезон след това срещу Ростов в първия кръг.

Хичо беше точен в 33-та минута, като си изработи по перфектен начин попадението. Преди това пък Ахмат изпусна дузпа още в 3-та минута. Попадението на успокоението дойде в 79-та минута и беше дело на Алексей Евсеев.

С тази победа Урал се изкачи временно на четвъртата позиция с 22 точки и дори може да мечтае за място в Европа догодина. Ахмат е със 17 точки и е малко над опасната зона на класирането в Русия.