Българският национал Георги Миланов записа поредното си камерно участие за своя ЦСКА Москва от началото на сезона. Халфът се появи като резерва десет минути преди края на мача с Ахмат Грозни, загубен от тима му с 0:1 в руската столица.

Чеченците стигнаха до единственото попадение в мача още преди почивката. В 45-та минута Заур Садаев се разписа след страхотна асистенция на Магомед Митришев, а до края на двубоя московчани така и не отговориха на това предизвикателство.

Миланов беше последната смяна на наставника в търсене на промяна, като се появи в 80-та минута на мястото на Алан Дзагоев. Но българинът не се запомни с участието си в тази битка, колкото и кратко да беше то.

След този развой ЦСКА Москва остана на петата позиция с 13 точки в актива си, а върхът изглежда все по-далеч. Ахмат Грозни пък се доближи до съперника си от столицата и вече е с 12 точки на позицията в класирането под московчани.