ЦСКА Москва с Георги Миланов нанесе поражение с 1:0 при гостуването си на Йънг Бойс в швейцарската столица Берн. Двубоят бе първи плейофен в нешампионския поток на Шампионската лига. Автогол в добавеното време донесе победата за руснаците.

Българският национал Георги Миланов започна мача на резервната скамейка, а в 73-ата минута замени в състава на ЦСКА Алан Дзагоев.

Първият шанс се разкри пред домакините, но Миралем Сюлеймани го пропусна в 17-ата минута.

Още два пъти до почивката пред Сюлеймани се разкриха добри възможности за гол, но той пропиля и тях.

През второто полувреме швейцарците продължиха да бъдат доминиращият отбор на терена, но отново им липсваше точност в завършващата фаза. Много добри намеси имаше и руският вратар Игор Акинфеев, за да предотврати попадението.

Пред другата врата Марио Фернандеш опропасти най-добрата голова ситуация за гостите от Москва в 50-ата минута.

В самия край на срещата домакините се оказаха нещастни, като инкасираха автогол на Нуху Касим, а с това и допуснаха загуба с 0:1.