Цветан Генков вкара гол при равенството 1:1 на Денизлиспор у дома срещу Елазъгспор в среща от 11-ия кръг на турската втора  дивизия.

Българският нападател се разписа в 48-ата минута, като  това е трето попадение за него през сезона. Бившият нападател на Левски и Локомотив София игра от първата до последната минута за домакините.

На резервната скамейка на Денизли остана друг българин Илиян Йорданов, а съотборникът му Георги Андонов не беше в групата за мача. Изравнителният гол за гостите бе дело на Мурат Каяли четири  минути преди края.

В последните секунди на срещата Мехмет Чичек от Денизлиспор  беше изгонен от игра заради червен картон. След това равенство Денизли се намира на 11-о място в  класирането с актив от 12 точки./БТА