Бившият нападател на Левски Валери Домовчийски беше титуляр за своя тим Левадиакос в мача с абсолютния хегемон в гръцкия шампионат Олимпиакос. Той обаче не можа да помогне по никакъв начин и отборът му падна с 1:3 като гост.

Българинът престоя на терена 70 минути и беше заменен, след като вече Олимпиакос вече беше вкарал всичките си попадения. След смяната му Левадиакос стигна до попадение, но нищо повече.

Иначе шампионите откриха в 16-та минута чрез Браун Идейе, а Фелипе Пардо удвои малко преди почивката в 42-та минута. Алехандро Домингес в 56-та минута направи 3:0, преди Ел Фарду Мохамед Бен Набуан да намали в последните секунди, за да оформи крайното 1:3.

Така Олимпиакос записа 17-та си поредна победа след 17 мача в Гърция. Тимът е с 18 точки пред най-близкия си преследвач АЕК. Левадиакос е на седмата позиция с 22 точки и е твърдо в средата на таблицата.