Валери Домовчийски се превърна в герой за своя Левадиакос който победи АЕК с 2:1 като гост в последен мач от 15-ия кръг на гръцкото първенство, който бе и последният двубой в елита за 2015 година.

Именно Домо реализира победния гол, след като отборът му постигна пълен обрат.

АЕК откри резултата в 16-ата минута след гол на Якоб Йохансен, а резултатът се запази до почивката като Домовчийски влезе в статистиката с жълт картон в 21-ата минута.

Левадиакос изравни в 62-ата минута с гол на Теодорос Трипотсерис, а в 70-ата минута настъпи момента на Домовчийски. Мантсиос открадна топката от Коловетсио, влезе в наказателното поле и подаде перфектно за българина, който реализира в опразнената врата за 2:1. 3 минути по-късно Домо отстъпи мястото си на терена на Яхич.

В класирането АЕК остана на второ място с 27 точки, а Левадиакос се изкачи на шеста позиция с 22.