Динамо Москва с българския национал Станислав Манолев в състава си загуби гоненицата в резултата в дербито със Зенит и падна в Санкт Петербург с 2:3.

Мачът бе от седмия кръг на руското първенство, а в него Манолев престоя на терена до 77-ата минута, когато бе сменен от унгареца Балаш Джуджак.

Резултатът бе открит от московчани чрез френския си национал Матийо Валбуена в 18-ата минута. Десет по-късно Дъглас заби топката в собствената си врата за 1:1.

В края на първото полувреме домакините от Зенит излязоха напред с попадение на Аршавин.

Осем минути преди края Кристофър Самба почти даде точката на динамовци с изравнителния си гол за 2:2, но минута преди последния съдийски сигнал Смолников донесе седмата поредна победа за Зенит в също толкова изиграни срещи.