Нападателят Димитър Рангелов влезе като резерва при равенството 1:1 на Коняспор у дома срещу Истанбул Башакшехир в двубой от 26-ия кръг на турското първенство. Българският национал се появи на терена в 64-ата минута, заменяйки Абду Траоре.

Българският национал се включи надъхано в мача и раздвижи играта на тима си в предни позиции. Той се отличи с няколко добри отигравания, но и получи жълт картон в 79-ата минута на срещата.

Домакините поведоха в резултата в шестата минута чрез Волкан Фъндъклъ, но Истанбул нанесе смъртоносен удар и изравни минута преди края на редовното време чрез Сокол Чъкалешъ.

След този развой Коняспор заема третото място във временното класиране с актив от 47 точки, докато Истанбул е на четвъртата позиция с шест точки по-малко от днешния си противник. Двата тима остават вкопчени в здрава битка за място в Европа.