Българският национал Димитър Рангелов записа пореден мач като титуляр за своя Коняспор в турския шампионат. Той започна от първата минута на двубоя срещу Газиантепспор при успеха с 1:0 навън.

Той остана до 70-та минута на терена, а впоследствие беше сменен от Риад Баич. След излизането му обаче резултатът не се промени и в крайна сметка Коняспор се поздрави с крайния успех в този мач.

Автор на попадението беше Самуел Холмен още в 3-та минута. Този гол се оказа единствен и с цената на трите точки.

Благодарение на тях Коняспор събра 46 точки и вече е на третата позиция в класирането, като има страхотен шанс за място в Европа наесен. Газиантепспор засега е 11-и с 31 точки и няма особени цели до края на кампанията.