Бившият играч на Левски и Берое Борислав Стойчев блесна в гостуване на своя Етникос Ахнас. Той се разписа в мрежата на Докса, но за негово съжаление отборът му стигна само до почетна загуба с 2:4.

Стойчев откри резултата в 28-та минута и можеше да се стигне до шокиращ успех за гостите, но след почивката се стигна до пълен обрат. Нилс Затл изравни в 47-та минута, а четири по-късно Берат Садик направи 2:1.

Гиоргиос Папагеоргиу изравни за Етникос за 2:2 в 71-та минута, но до края на мача домакините нанизаха още две попадения. Стефанос Мухтарис в 76-та и отново Садик в 82-та минути оформиха крайното 4:2.

След този развой Стойчев и Етникос остават последни в класирането със само 5 точки. Докса засега е на шестата позиция с 16 точки, но не се знае дали ще я запази след останалите двубои от кръга.