Борислав Цонев откри головата си сметка през новия сезон в хърватското първенство. Юношата на Левски се разписа във вратата на хърватския гранд, но неговият Интер Запрешич отстъпи с 1:2 и остана на предпоследното 9-то място в класирането.

Цонев откри резултата с глава в 8-ата минута, засичайки центриране от фланга. Вратарят на Динамо успя да докосне топката, но и да я спре да влети във вратата му. Въпреки че гостите играха без почти всичките си титуляри, които получиха почивка преди мача с Розенборг от плейофния кръг за влизане в Шампионската лига, успяха да обърнат развоя на срещата. В 41-ата минута Ияи Атиемуен изравни, а отново той донесе трите точки за Динамо в 50-ата минута. Две минути преди това Марин Галич беше изгонен за Интер.

Боби Цонев остава в игра до 86-ата минута, когато бе заменен от Уилям Чуамени. Той се разписва за втори път срещу Динамо, като го стори и при домакинското поражение на своя тим в края на миналия сезон. Интер е без победа от началото на сезона в Хърватия.