Бившият защитник на ЦСКА Никола Вуядинович се превърна в антигерой за своя Домжале при загубата с 1:2 от Марибор в 26-ия крът на първенството на Словения. Така интригата за титлата се запази, въпреки че Олимпия Любляна води със 7 точки аванс.

Домакините, които са застрашени от изпадане, водеха с 1:0 до 77-ата минута, когато Вуядинович игра с ръка в наказателното поле и беше изгонен за втори жълт картон. Дузпата бе реализирана от Амир Дервишевич, а Руди Ванцаш в 81-ата минута донесе победата на Марибор.

Марибор е на трето място в класирането с 46 точки - седем по-малко от лидера Олимпия. Втори е Целие с 48, а Домжале е на предпоследната 9-а позиция с 26 т.

Бившият черногорски национал Вуядинович игра в ЦСКА през сезон 2007/2008 година, след което бе продаден на Удинезе за 1 милион евро,