Съперникът на България в квалификациите за Евро 2012 Англия спечели с 2:1 като гост на Дания в контролна среща.

Домакините поведоха в Копенхаген с гол на бранителя на Ливърпул Дан Агер в 8-ата минута, но трите лъва направиха пълен обрат и стигнаха до успеха с попадения на двама играчи на Астън Вила - Дарън Бент и Ашли Йънг, които бяха точни съответно в 10-ата и 68-ата минути.

Силен дебют за островитяните направи младият полузащитник на Арсенал Джак Уилшър, а Франк Лампард за първи път в живота си изведе Англия като капитан.

В края на двубоя, след като Лампард бе заменен, лентата сложи и Ашли Коул, който записа 87-и мач за националния отбор на страната си, като това е рекорд за английски футболист, играещ като бек.