Съперникът на родния ЦСКА в групите на Лига Европа Фулъм загуби гостуването си на Уулвърхемптън с 1:2 в мача от шестия кръг във Висшата лига пред около 27 хиляди души.

Домакините бяха по-активният отбор в началните минути и заслужено стигнаха до попадение във вратата на Шварцер след по-малко от 20 минути игра. В 18-та минута Халфорд хвърли тъч, Бера подаде към Дойл, който вкара за 1:0. При този резулта завърши и първата част на мача,

Само пет минути след подновяването на играта „вълците” успяха да удвоят преднината си. В 50-та минута Едуардс с отличен удар вкара за 2:0.

Единственото попадение за Фулъм падна в 66-та минута от дузпа. Замора бе свален в наказателното поле минута по-рано и главният рефер отсъди 11-метров наказателен удар в полза на гостите. Мърфи застана зад топката и не сбърка за 1:2.

Така, след като в средата на седмица Фулъм измъкна хикса срещу „червените” от София, в събота претърпя поражение от Уулвс.

След шест кръга Фулъм е на 13-то място с актив от 6 точки. Уулвърхемтпън пък е на 12-та позиция с точка повече.

В друг мач от кръга Евертън победи категорично Блекбърн с 3:0 след два гола на Саха и един на Йобо.