Арсен Венгер вероятно ще понесе наказание от Футболната Асоциация на Англия, след като блъсна четвъртия рефер Мартин Аткинсън по време на снощното 1:1 срещу Съндърланд. Мениджърът на Арсенал бутна Аткинсън в гръб, след като „черните котки” изравниха резултата в петата минута на добавеното време на мача, което по принцип бе дадено като четири минути.

„В тези четири минути не се случи нищо, което да даде повод на рефера да продължи още двубоя,” категоричен бе Венгер в последствие. Това обаче няма как да му спести разследването от страна на ФА, и сигурна санкция.

„Вземете записи и снимки, и сами вижте какво съм направил. Няма да се оплаквам на никого, особено не на вас,” отговори Венгер на въпросите на журналистите за инцидента.