Отборът на Манчестър Юнайтед записа втора поредна победа във Висшата лига. В среща от 18-ия кръг „червените дяволи“ се наложиха като гости с 2:1 над Уест Бромич Албиън.

Белгийският нападател на Юнайтед Ромелу Лукаку откри резултата за своя тим в 27-ата минута, разписвайки се след асистенция на Маркъс Рашфорд. Осем минути по-късно Джеси Лингард удвои аванса на гостите. В 77-ата минута домакините върнаха едно попадение чрез Гарет Бари, но за така и не успяха да избегнат поражението.

След днешния си успех тимът на Жозе Моуриньо остава на втората позиция в класирането с актив от 41 точки, с 11 по-малко от лидера Манчестър Сити, който вчера записа 16-а си поредна победа в първенството. УБА е на предпоследното 19-о място със скромните 14 пункта.