Футболната асоциация на Англия предприе сериозни мерки, за да предотврати нов скандал между мениджъра на Тотнъм Маурисио Почетино и съдията Майк Дийн. За да не се стига до ново напрежение реферът беше свален от наряд за двубоя на „Стамфорд Бридж” срещу Челси в сряда, 27 февруари.

“Шпорите” гостуват на „сините” в мач от 28-ия кръг на Висшата лига, а Майк Дийн трябваше да бъде четвърти съдия в срещата.

Поч: Скоро ще се извиня на Майк Дийн

През уикенда Маурисио Почетино атакува вербално рефера след последния сигнал в мача срещу Бърнли (1:2), като му поиска обяснение за грешката, която според него Дийн е допуснал при отбелязването на първия гол за съперника.

Вместо четвърти съдия на Челси – Тотнъм, Майк Дийн ще влезе в същата роля, но на двубоя между Манчестър Сити и Уест Хем.