Тотнъм победи УБА с категоричното 4:0 в двубой от 21-ия кръг на Премиършип. Хари Кейн наниза хеттрик, а също и автогол на Макоули оформи крайния резултат.

Тотнъм започна отлично двубоя и още в 5-ата минута Хари Кейн стреля, но кълбото мина встрани от вратата.

Три минути по-късно удар на Хари Кейн мина над вратата на Фостър. Нормално се стигна и до попадение за "шпорите". В 12-ата минута Ериксен намери Кейн и той с помощта на гредата оплете топката в мрежата.

В 26-ата минута авансът на домакините беше удвоен. Кристиян Ериксен стреля опасно, топката се отклони в тялото на Гарет Макоули и влезе за втори път в мрежата на Фостър.

Четири минути по-късно Деле Али се разписа, но лайнсменът вдигна флага за засада и отмени попадението.

Десет минути преди края на полувремето Хари Кейн стреля опасно, но Фостър беше на мястото си.

През втората част отново домакините бяха по-активният тим. В 56-ата минута Алдервейрелд стреля опасно, но Форсътр спаси с отличен рефлекс. Малко по-късно и Кейн пробва рефлекса на вратаря на гостите от УБА.

Хари Кейн успя да реализира втория си гол в мача, след като в 77-ата минута получи отличен пас от Кайл Уокър и се разписа за класическото 3:0. Пет минути по-късно нападателят на Тотнъм фиксира хеттрика си в мача, след като не остави шансове на Фостър.

Така Тотнъм победи с 4:0 и излезе на второ място в класирането с актив от 45 точки, а УБА е на 8-о място с 29.