Отборът на Уест Хем показа, че ще е сред сериозните състави във Висшата лига и през този сезон, успявайки да започнат кампанията с успех 4:2 срещу Нюкасъл като гост.

23 снимки

Двубоят не се разви по най-добрия възможен начин през първите 45 минуту за "чуковете", след като "свраките" се оттеглиха с аванс от 2:1. Калъм Уилсън и Джош Мърфи бяха точни за момчетата на Стив Брус, докато Аарън Кресуел порази целта за гостите.

Нещата обаче се обърнаха на 180 градуса през второто полувреме, след като Сайд Бенрама изравни след няма и 8 минути игра.

В рамките на три минути играчите на Дейвид Мойс си подпечатаха трите точки. Томаш Сучек отбеляза, след като Михаил Антонио изпусна дузпа в 63-та минута, а в 66-та именно Антонио си поправи грешката, възползвайки се от пас на Сайд Бенрама.

До края на мача "чуковете" показаха стабилност и не позволиха особено много положения пред вратата си.