Брентфорд и Норич затвориха 2016 година в Чемпиъншип със скучно нулево реми в мача си от 24-ия кръг.

Съли Кайкай отправи нелош изстрел за Брентфорд в 13-ата минута, но вратарят на Норич Джон Руди спаси.

Камерън Джером имаше от своя страна две-три добри включвания, благодарение на скоростта си, но завършващият удар на нападателя на Норич не се получи.

Двата тима продължиха да имат добро желание за гол или голове, но демонстрираха, че им липсват доста важни умения и качества.

Това се видя най-ясно в 73-ата минута, когато Камерън Джером бе изведен на абсолютно чиста позиция, без да има съпротива срещу себе си, но нападателят на Норич изпрати топката в облаците.

Веднага след това и влезлият преди секунди Джейкъб Мърфи пропусна подобна 100-процентова възможност за „канарчетата“, като вратарят Даниел Бентли отрази удара му.

В 80-ата минута Роби Брейди от Норич беше изгонен с директен червен картон за грубо влизане.

Въпреки натиска на Брентфорд в последните минути и контрите на Норич, до гол не се стигна и мачът завърши 0:0

Норич е 12-и с 34 точки, а Брентфорд 15-и с 30.