Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер е бил бесен по време на мача на неговия отбор срещу Уест Хем от изминалия кръг на Висшата лига.

„Червените дяволи“ загубиха с 2:0 на олимпйския стадион в Лоднон, като това беше поредния слаб резултат на отбора на Юнайтед през настоящия сезон.

На почивката на двете полувремена норвежецът е провел разговор на висок тон със своите играчи. Той е заявил, че те го излагат като мениджър и че не се стараят достатъчно за постигането на успеха.

Отделно от това Солскяер е бил критичен и към работата на отбора в завършваща фаза на атаките. Той е заявил, че неговите играчи изпадат в паника при навлизането в последните 30 метра на терена и затова до момента през сезона имат отбелязани едва 5 гола в последните си 6 мача от всички турнири.

Манчестър Юнайтед се намира на незавидното 8-мо място в класирането след първите 6 кръга на сезона, с актив от едва 8 пункта.