Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик изрази недоволството си от равенството 0:0 с Кембридж в четвъртия кръг на Купата на Англия. Отборът от Лига 2 се държа изключително достойно и на моменти дори затрудни елитния си съперник.

„Изиграхме ужасно първо полувреме. Не играхме на необходимото ниво. Не сме доволни от резултата, но искаме да се класираме за следващия етап“, сподели Майкъл Карик.

През първото полувреме играчите на Кембридж на три пъти дори бяха близо до това да отбележат гол. През втората част „червените дяволи“ определено се представиха по-силно, но не успяха да реализират създадените голови положения.

Полузащитникът обаче не пропусна да отбележи, че играчите на съперника заслужават похвала, тъй като успяха да затруднят отбора, воден Луис ван Гаал.

ВИДЕО репортаж от мача можете да видите ТУК!