На свой терен Ливърпул трудно победи с 1:0 Уест Бромич Албиън в среща от третия кръг на английската Висша лига.

Двубоят бе сравнително равностоен, а червените стигнаха до трите точки на Анфийлд в 65-ата минута, когато Дирк Кайт проби отляво и намери на границата на пеналта Фернандо Торес, който с отлично воле разстресе мрежата на гостите.

В друга днешна среща от Премиършим Съндърленд спечели с 1:0 у дома срещу Манчестър Сити. Черните котки реализираха своето попадение от дузпа в 94-ата минута. Майка Ричардс фаулира в наказателното поле Дарън Бент. Потърпевшият Бент не трепна от бялата точка и донесе успеха на домакините.

По-рано днес Болтън направи 2:2 с гостите от Бирмингам Сити, а в момента Астън Вила играе с Евертън.