Любопитен момент уловиха камерите към края на мача между Стоук Сити и Арсенал от 15-ия кръг на Висшата лига днес. Домакините от „Британия Стейдиъм“ надиграха именития си опонент с 3:2 и определено поднесоха една от изненадите на кръга (наред с успеха на Нюкасъл над Челси с 2:1).

Момчетата на Марк Хюз водеха с 3:0 на почивката, но през втората част в рамките на 2 минути лондончани върнаха две попадения, което накара „грънчарите“ да бранят преднината си с всички средства.

Именно това показа и Чарли Адам, който в 84-ата минута си послужи с извънреден и крайно ефективен прийом срещу пробиващия покрай него Алексис Санчес. Чилиецът буквално бе тръшнат на тревата, а дори опитен кечист би завидял на уменията, които Адам демонстрира.