Вихрен се подсили с вратар ПФК Вихрен
Вихрен се подсили с вратар

Селекцията във Вихрен продължава с нов вратар. "Еделвайсите" се подсилиха с Александър Михайлов. 

"Александър Михайлов е вратар, роден 2002 г. Преминава през школите на ФК Кюстендил, Септември (Сф), Славия и Монтана. При мъжете младият страж записва дебют в родния ФК Кюстендил. Играе още за ЦСКА 1948, Миньор (Перник) и Струмска слава, откъдето преминава във Вихрен.

Ръководството на клуба приветства Александър Михайлов с „добре дошъл” и му пожелава здраве и спортни успехи с екипа на Вихрен!"
, написаха от клуба.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google