Отбора на Септември София завърши предсезонната си подготовка с категорична победа с 4:1 над Хебър Пазарджик. Двубоят бе игран на изкуствения терен на 57 СУ, а Николай Митов заложи на две различни стартови единайсеторки през двете полувремена.

През първата част на терена излязоха Валентин Галев, Димитър Руйчев, Мариян Димитров, Петър Василев, Васил Добрев, Янко Ангелов, Борис Галчев, Иво Иванов, Петър Тончев, Здравко Димитров, Радослав Василев.

В 16-ата минута Радослав Василев откри резултата за "септемврийци", след като Борис Галчев даде хубав пас към Петър Тончев, който центрира към Василев, той стреля с глава, топката се отби в горната греда и тупна зад гол линията на вратата. Пет минути по-късно след хубава индивидуална атака на Здравко Димитров, той видя оставения непокрит в наказателното поле Радослав Василев, който получи отличен пас и не сгреши за отбелязване на второто си попадение в двубоя.

В 30-ата минута Борис Галчев вкара за 3:0, след като стреля от границата на пеналта и остави безпомощен стража на гостите от Пазарджик. Малко след това Янко Ангелов стреля силно посока противниковата врата, но удара му бе отразен в корнер от вратаря на Хебър.

През второто полувреме Николай Митов замени 10 от футболистите на терена, като пусна в игра следния състав: Петър Дебърлиев, Стоян Предев, Богомил Дяков, Георги Стоичков, Васил Добрев, Александър Бастунов, Иван Тилев, Янко Сандански, Даниел Пехливанов, Николай Цветков, Костадин Аджов.

Темпото на игра спадна, а гостите намалиха резултата веднага след почивката след майсторско изпълнение на пряк свободен удар от Здравко Лазаров, който не сбърка и вкара за 3:1.

Първото опасно положение пред "септемврийци" бе в 58-ата минута, когато Даниел Пехливанов центрира в наказателното поле, Костадин Аджов засече топката, но ударът му мина встрани от рамката на вратата. В 73-ата минута Николай Цветков стреля от далеч, но удара му мина над напречната греда. Минути по-късно играчите в "зелено" успяха да изчистят от гол линията, след като Аджов стреля, но удара му нямаше достатъчно сила и бе избит.

В 79-ата минута Хебър можеха да запишат втори гол на сметката си, но Петър Дебърлиев спаси блестящо опасен удар отдалеч. В 84-ата минута Николай Цветков центрира към Даниел Пехливанов, който се опита технично със странична ножица да отбележи, но топката мина в страни от гредата.

В  края на мача реферът Тихомир Алексов посочи бялата точка, след нарушение срещу Костадин Аджов. Зад топката застана Цветков, който с мощен шут оформи крайното 4:1.