Ръководството на втородивизионния вече Добруджа обяви, че тимът ще започне подготовка за новия сезон на 22 юни.
Септември - Добруджа 1:1 /репортаж/
Добричлии изпаднаха от елита и през новия сезон ще се състезават в MrBit Втора лига. След края на сезона в efbet Лига клубът бе напуснат от старши треньора Ясен Петров.
„Ръководството на ПФК Добруджа уведомява своите привърженици и представители на медиите, че представителният отбор ще даде начало на подготовката си за сезон 2026/2027 на 22 юни.
В хода на подготовката са предвидени контролни срещи, които ще бъдат уточнени с новия старши треньор. Информация относно съперниците, датите и часовете на проверките ще бъде обявена допълнително чрез официалните канали на клуба“, написаха от Добруджа.

