Програма за Втора лига до 28-и кръг

Спортно-техническата комисия към БФС утвърди предложената програма от 22-ри до 28-ми кръг на Втора лига, както следва:

XXII кръг 17.00 часа

30.03/петък/     Поморие - Оборище Пан.                 

                         Царско село  - Ботев Гълъбово                              

31.03/събота/   Несебър - Монтана             15.00     Диема спорт

                         Струмска слава - Созопол                              

                          Литекс - Ботев Вр                             

                          Нефтохимик Бс - Локомотив Сф                  

                            Черноморец Балч  -  Марица Пд                        

01.04/неделя/  Локомотив ГО  - Лудогорец ІІ                     


XXIII кръг 17.00 часа

04.04/сряда/            Монтана  - Поморие  18.30     Диема спорт

05.04 /четвъртък/    Локомотив Сф  - Черноморец Балч                          

                                 Марица Пд  - Несебър                              

06.04/петък/             Нефтохимик Бс - Струмска слава                                

                                 Оборище Пан. - Литекс                 

                                 Ботев Гълъбово  - Созопол                              

                                 Ботев Вр - Локомотив ГО                  

07.04 /събота/  Лудогорец ІІ -  Царско село  15.00    

Отложени срещи

10.03/вторник/   Созопол -  Литекс 17.00    

10.03/вторник/   Оборище Пан. - Нефтохимик Бс    17.00    


XXIV кръг 17.00 часа

14.04 /събота/  Струмска слава - Ботев Гълъбово                              

                         Локомотив ГО - Оборище Пан.                 

                         Несебър - Локомотив Сф                  

                         Черноморец Балч  - Нефтохимик Бс                     

                         Литекс - Монтана  18.00    

15.04 /неделя/ Поморие  - Марица Пд                        

                         Созопол - Лудогорец ІІ 18.00    

16.04 /понеделник/  Царско село - Ботев Вр 17.00 Диема спорт


XXV кръг 17.00 часа

18.04 /сряда/    Черноморец Балч -  Струмска слава       

                          Нефтохимик Бс  -  Несебър                       

19.04 /четвъртък/  Монтана  -  Локомотив ГО                  

                Оборище Пан. - Царско село                      

                Марица Пд - Литекс                 

                Ботев Вр  -  Созопол                              

                Локомотив Сф  -  Поморие                            

                Лудогорец ІІ -  Ботев Гълъбово


XXVI кръг 17.00 часа

21.04/събота/   Несебър -  Черноморец Балч                          

22.04 /неделя/ Поморие  -  Нефтохимик Бс 1962                     

                         Локомотив ГО  - Марица Пд                        

                        Струмска слава  - Лудогорец ІІ                     

                        Литекс - Локомотив Сф  18.00    

                        Созопол - Оборище Пан. 18.00    

23.04 /понеделник/  Царско село - Монтана  17.30     Диема спорт

                         Ботев Гълъбово  -  Ботев Вр             17.30    


XXVII кръг 17.00 часа

28.04 /събота/  Несебър - Струмска слава                                

                Черноморец Балч  - Поморие                            

                Нефтохимик Бс 1962 - Литекс                 

                Марица Пд - Царско село                      

                Монтана   -  Созопол                              

                Оборище Пан. - Ботев Гълъбово                              

                Ботев Вр  -  Лудогорец ІІ                     

30.04/понеделник/       Локомотив Сф -  Локомотив ГО  17.30     Диема спорт


XXVIII кръг 18.00 часа

05.05 /събота/  Струмска слава  -  Ботев Вр                             

                Ботев Гълъбово -  Монтана                             

                Локомотив ГО  - Нефтохимик Бс                 

                Литекс - Черноморец Балч                          

                Поморие  - Несебър                              

                Созопол  -  Марица Пд        19.00    

06.05 /неделя/ Лудогорец ІІ - Оборище Пан.                 

07.05 /понеделник/      Царско село  -  Локомотив Сф  17.30     Диема спорт

 

            БФС си запазва правото на промени в програмата

            - Отложената среща от ХVIII-ти кръг на Втора професионална лига между отборите на ФК Черноморец Балчик и ПФК Лудогорец 2 Рз, ще се проведе на 11.04/сряда/2018 година от 17.00 часа, вместо на  28.03/сряда/2018 година от 15.30 часа.

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 

Втора лига