Отборите на Поморие и Ботев Гълъбово завършиха наравно 0:0 в мач от 4-ти кръг на Втора лига,който се игра на ст. Лазур в Бургас.

Първото полувреме ще се запомни с малко голови положения пред двете врати. В началото Иван Винков от Ботев Гълъбов създаде на два пъти притеснения за домакините, но вратарят Тодоров спаси с вещина.

В 10-ата минута′ поморийци имаха възможност да открият резултата, но Борис Тютюков стреля неточно.

Десет минути по-късно и Жеков се озова на чиста позиция, но вместо да шутира, опита подаване и сгреши. Отново Жеков в 54-ата минута′ се оказа в идентична ситуация, но този път отправи удар и вратаря на гостите Марин Орлинов изби в корнер.

Девет минути преди края Орачев засече центриране от воле, ала стражът Орлинов отново беше на висота.

Гостите от Гълъбово играха в последните 20′ минути с човек по-малко след втори жълт и респективно червен картон за Иван Цачев.

В класирането Поморие е на 6-ото място с актив от 6 точки, а Ботев е пети с точка повече.