Лудогорец II спечели с категоричното 4:0 мача си със Септември Симитли от 37-ия кръг на първенството във Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли". Като титуляр за втория отбор на Шампионите излезе Шакил Пинас.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 4-та минута. Голът отбеляза Цветослав Петров. В 32-та минута Владислав Найденов удвои преднината на разградчани. При този резултат завърши първото полувреме.

Преднината стана класическа в 77-та минута. Попадението реализира Петър Караангелов. Крайното 4:0 оформи Шакил Пинас в 88-та минута, след като изпълни добре пряк свободен удар.

Радващо е, че и в края на първенството успяваме да запазим концентрацията си на ниво. Отново имаше доста позитиви в действията ни във фаза атака, но този път бяхме стабилни и в отбрана, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.