Тимовете на Локомотив Горна Оряховица и Поморие завършиха 1:1 в последен двубой от първия кръг на Втора лига.

Домакините откриха резултата в 45-ата минута на първото полувреме с попадение на Христов. Гостите изравниха с гол 3 минути преди края на двубоя, а попадението беше дело на Орачев.

Киров подаде на Идризов, който от своя страна намери Деян Христов и той с диагонален удар матира стража на Поморие в 45-ата минута на двубоя.
В 56-ата минута Антоний Балъков опита да матира стража на Поморие със страничен ножичен удар, но след него топката отиде в аут. Три минути по-късно отново домакините пропуснаха голово положение.

Поморие изравни резултата в 87-ата минута, след като Михаел Орачев прониза вратаря на Локомотив с далечен удар. Така двата тима стартираха с по една точка във Втора лига.