Добруджа победи с 2:0 като гост Янтра Габрово в един от най-интересните мачове от 24-ия кръг на Втора лига. Това беше първа загуба за габровци от 10 мача насам в първенството, като отборът на Велислав Вуцов беше в серия от пет поредни победи. Точни за успеха на гостите бяха Преслав Йорданов (48-дузпа) и Ангел Ангелов (87).

Янтра остава на пето място във временното класиране с 40 точки, докато Добруджа събра 37 пункта и е седми.

През първото полувреме голове на стадиона в Габрово не паднаха. В началото на втората част гостите получиха дузпа за нарушение в наказателното поле. Зад топката застана Преслав Йорданов, който откри с прецизен удар.

Добруджа продължи да бъде по-добрият отбор на терена и стигна до втори гол в 87-ата минута. Негов автор беше Ангел Ангелов.