Черно море завърши наравно - 2:2 с Лудогорец 2 в последната си контрола преди подновяването на надпреварата в efbet Лигата. По време на подготовката си "моряците" изиграха 7 проверки, като постигнаха 3 победи, 3 равенства и 1 загуба.

Черно море откри резултата в 32-та минута. Васил Панайотов се възползва от разбъркване в наказателното поле на гостите и с удар от 5-6 метра вкара за 1:0. Домакините удвоиха преднината си в 37-та минута. Патрик Андраде проби отляво, навлезе в наказателното поле на Лудогорец 2 и върна топката към Исмаил Иса, който с прецизен удар отбеляза за 2:0.

В 54-та минута гостите намалиха резултата. Тихомир Димитров се възползва от неразчетено излизане на вратаря на домакините Иван Дюлгеров и вкара за 1:2. Три минути по-късно Димитър Митков засече с глава топката след центриране отляво и изравни резултата - 2:2. В 64-та минута Мехди Букаси стреля опасно от пряк свободен удар, но топката премина на сантиметри встрани от вратата на гостуващия тим.