Вторият отбор на Лудогорец постигна равенство 2:2 срещу Черноморец Балчик при гостуването си от третия кръг на Втора лига. Разградчани измъкнаха точката в последните секунди на двубоя, след като до 95-ата минута изоставаха с 1:2.

Балчилии започнаха по-добре срещата и поведоха след по-малко от четвърт час игра. В 12-ата минута Александър Попов изведе домакините напред след точен изстрел за 1:0. Малко след почивката, в 52-ата минута, Раиф Мурадов покачи на 2:0, а след час игра Светослав Ковачев намали за „зелените“.

Томас Цвятков спаси разградачани от поражение с точно реализирана дузпа в 95-ата минута.

Лудогорец и Черноморец Балчик имат равен точков актив (4), като заемат съответно деветото и десетото място в класирането.