Банско и Ботев Враца откриха днес последния кръг за годината във втора лига. Срещата на стадион "Свети Петър" завърши при резултат 1:3. Така домакините останаха предпоследни в класирането и много трудно ще се спасят . За гостите от Враца това пък бе първа победа под ръководството на Сашо Ангелов.

Гостите влязоха по-добре в мача. Те набързо вкараха два гола чрез Мартин Димов в 17-та и Денис Цолев в 25-та минута. Цолев е роден в Благоевград и започна в школата на орлетата, преди да премине през Славия и Лудгорец.

По времето на Стойчо Стоев той дори бе част от мъжкия отбор на шампионите. Пет минути след началото на второто полувреме играещия все по-добре Ивайло Цурев върна надеждите на домакините.

След като преди седмица Ботев изпусна два гола аванс у дома,този път момчетата на Сашо Ангелов вкараха и трети гол чрез Тодор Чаворски в 92-ата минута спечелиха мача./БТА