ОФК Поморие завърши наравно 0:0 като домакин с Ботев Враца в 7-мия кръг от първенството на Втора лига.

Мачът беше изгледан от близо 1000 зрители по трибуните на градския стадион. Повече интересни моменти имаше преди почивката. При най-чистите ситуации двата отбора си размениха по един удар в напречната греда.

Във 26-та минута Ахмед Ахмедов от домакините стреля с глава във стълба,а 10 минути по-късно повтори упражнението.

През второто полувреме играта се разпокъса и съперниците заложиха на сигурността.Така до чисти голови положения не се стигна и двубоят закономерно приключи при нулево равенство.

Срещата ще се запомни и с 3 принудителни смени, две от които във състава на поморийци.

Следваща среща ОФК Поморие гостува на отбора на ПФК Ботев Гълъбово на 01.10. /събота/ от 17:00 часа.