Читателите на Gong.bg определиха поражението на Григор Димитров във финалната битка на турнира в Истанбул за събитието на изминалата седмица.

Българската ракета №1 загуби от аржентинеца Диего Шварцман с 1:2 сета, след като водеше със сет и 5:2 във втория.

58.12 % от гласовете бяха достатъчни за първото място на неуспеха на Димитров.

Второто място беше заето от поредната победа на Нико Розберг във Формула 1. Пилотът на Мерцедес спечели Гран При на Русия и увеличи разликата с преследвачите си в класирането при пилотите. 11.23 % от читателите дадоха гласа си за Розберг.

Третата позиция остана за разгромната победа на Левски над Черно море в двубой от 31-ия кръг на А група. "Сините" събраха 8.82 % от гласовете. Само няколко гласа по-малко и съответно 8.57 % събра успехът на Атлетико Мадрид с 1:0 над Байерн Мюнхен в първия 1/2-финален двубой от Шампионска лига. Днес е реваншът между двата тима, този път в Германия.