След равенството 1:1 между Левски и Лудогорец, треньорът на „сините“, Хулио Веласкес, сподели своето удовлетворение от представянето на отбора и изрази благодарност към феновете, които подкрепиха отбора по време на тежкото гостуване.

„Много съм горд с моя отбор и моите играчи. Дойдохме в дома на шампионите и показахме кураж и смелост. Първото полувреме беше едно от най-хубавите, които отбора изигра. Една от малкото ситуации, които имаха те, ни костваше гола. Направихме много добър мач и имахме шанс да спечелим този двубой. Отборът, който трябваше да спечели, беше Левски“, каза Веласкес след края на мача.

Треньорът на Левски не пропусна да изкаже благодарност на феновете на отбора, които пътуваха дълго разстояние, за да подкрепят отбора.

„Благодарен съм на привържениците, които пропътуваха толкова много път. Те винаги са до нас, и това е нещо, което ни мотивира още повече“, добави той.

Веласкес изрази и своето удовлетворение от развитието на отбора: „Аз съм много доволен от моя отбор. Ако не се справяха, нямаше да сме на това място. За мен е изключително удоволствие да съм треньор на тези футболисти. Някой път се получава, друг път не“, заключи специалистът.