Нападателят на ЦСКА Годуин Коялипу вкара гол при победата на ЦАР с 3:1 над Лесото в квалификация за Купата на Африканските нации. Таранът започна като титуляр за домакините, които приеха своя съперник в мароканския град Ел Жадида. В стартовия състав беше още един футболист на "червените" - Амос Юга, както и нападателят на Пирин Благоевград Карл Намнганда. От първата минута започна и халфът на Гьозтепе Исак Соле.

ЦАР откри резултата още в 1-ата минута с гол на Луис Мафута. В 24-ата минута Мафута удвои след асистенция на Намнганда.

В края на първата част Юга беше заменен от Флори Янгао. В 56-ата минута Лесото се върна в мача с попадение на Сера Мотебанг. Шест минути след това Коялипу оформи крайния резултат в мача.

Малко след това Намнганда отстъпи мястото си на Аксел Урие. Осем минути преди края на редовното време Коялипу също беше заменен от Тиери Годаме.