Българският национал се отчете с гол и изработена дузпа при победата на своя Апоел Беер Шева с 4:0 над Апоел Хайфа. Срещата беше от първенството на Израел. Стоянов влезе в игра в 83-ата минута, като за краткия си престой на терена успя да се представи на много високо ниво.

От началото на сезона той рядко попада в стартовите 11 на Елянив Барда, но въпреки това има 2 гола в първенството на Израел, а освен това се разписа и във вратата на Левски в Лига на конференциите в началото на сезона.

Апоел Беер Шева поведе с голове на Ротем Хатуел в 55-ата и 66-ата минути. Йоан Стоянов сложи точка на спора с гол в 85-ата минута, разписвайки се отблизо. Секунди преди изтичане на редовното време Стоянов беше фаулиран в наказателното поле, а Амир Ганах реализира отсъдената дузпа.

Апоел заема шесто място във временното класиране на израелския шампионат с 15 точки.