Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе записа впечатляващо постижение. Отборът е непобеден на своя "Гюрсел Аксел" в Измир от 336 дни насам или 15 мача. За последно "Гьоз-Гьоз" отстъпи у дома на Коджаелиспор с 0:1 на 4 октомври миналата година. След това "жълто-червените" бяха поети от Мъри, който дебютира в следващия домакински мач срещу Тузласпор (2:0).

Оттогава Гьозтепе е спечелил 11 срещи на своя стадион, а в други четири е завършил наравно.

От началото на сезона в Суперлигата отборът на Стоилов направи 2:2 срещу Фенербахче на Жозе Моуриньо, а след това победи Бодрумспор (2:0), Кайзериспор (3:0) и Сивасспор (3:2). Последният успех беше изключително драматичен, след като Гьозтепе поведе с 2:0, но позволи изравняване, а в четвъртата минута на добавеното време привлеченият от Челси Давид Датро Фофана реализира победен гол

Далеч след "Гьоз-Гьоз" в тази класация са Бешикташ и Аланияспор. Двата отбора са непобедени на своите стадиони в седем поредни мача, а след тях се нарежда Трабзонспор с шест двубя.

"Жълто-червените" заемат шесто място във временното класиране на Суперлигата с 12 точки.