Детският отбор на Левски (родени 1992 г.) разгроми връстниците си от ЦСКА с 5:0. Двубоят се игра на едно от помощните игрища на стадион „Георги Аспарухов”. „Сините” надиграха тотално вечния си съперник.

Резултатът бе открит от Асен Георгиев, а още два гола през първата част добави Владислав Стойчев. Нападателят оформи хеттрик в началото на втората част. Крайното 5:0 бе фиксирано от Денис Николов.

„Армейците” също имаха своята голяма възможност през първото полувреме, но пропуснаха да вкарат от дузпа.

Далеч по-тъжно от тежката загуба е състоянието на автобуса, с който превозват надеждите на ЦСКА. Логично, повечето от момчетата предпочетоха да си тръгнат с автомобили, вместо с много стария модел на „Сетра”. Возилото бе с нетрадиционния за „червените” синьо-бял цвят.

Реваншът е в събота на „Червено знаме” от 17.30.