Футболистът на Левски – Роналдо, се е разминал с тежка травма. Както е известно, бразилецът беше изнесен на носилка със сълзи на очи в 85-ата минута при загубата с 1:2 от Славия в последния мач на тима през уикенда.

Появиха се опасения, че 21-годишното крило е получи сериозна контузия в коляното, като веднага беше обездвижен с ботуш от лекарския екип на „сините“. Роналдо е преминал обстойни прегледи в последните дни, които са показали, че няма нищо сериозно и може да поднови тренировки още днес.

start-photo.bg
100 снимки

Той обаче почти сигурно ще получи почивка от старши треньора Станимир Стоилов за предстоящия мач с Вихрен Сандански за SESAME Купа на България, за да бъде готов за отложената среща с Лудогорец на 1-и декември.

Роналдо е един от футболистите, които не са пропускали мач на „сините“ от началото на сезона във всички турнири. До този момент бразилецът има 22 двубоя, в които обаче е реализира едва две попадения.