Нападателят на Левски - Илиян Стефанов, се е разминал с тежка контузия, научи Gong.bg. 25-годишният футболист получи травма по време на мача с Хебър в Пазарджик, спечелен от "сините" с 1:0. Стефанов влезе в игра в 70-ата минута, като замени Рикардиньо. В началото на продължението на второто полувреме обаче се контузи и се наложи да бъде изнесен на носилка, а на негово място се появи Хоакин Фернандес.

Нападателят е преминал прегледи, които са показали, че има мускулна травма, като ще се възстановява около 10 дни. Очаква се той да пропусне следващите два мача на своя отбор - домакинството на Крумовград на 10 март, и гостуването на Етър във Велико Търново на 16 март.

startphoto.bg
100 снимки

Стефанов ще бъде готов за важните мачове на Левски, които предстоят след това. "Сините" играят последователно със Славия, Лудогорец, ЦСКА и Черно море.

През този сезон Илиян Стефанов има 16 мача във всички турнири, в които е вкарал един гол.