Час след след загубата на ЦСКА с 0:3 от Лудогорец, във  фейсбук страницата на феновете на "червените" се появи любопитно видео. В него се вижда как норвежецът  Джонатан Линдсет се раздава на барабаните в заведение. Не е ясно кога е сниман клипът, нито по какъв повод е била веселбата. Към видеото е прикачен и коментар: „Бързо се адаптираха норвежките попълнения".

От началото на сезона играта на 27-годишния Линдсет е огромно разочарование. Той бе титуляр и в 4-те мача на ЦСКА от efbet Лига, като само срещу Хебър бе заменен след почивката. В двата мача с румънския Сепси в Лигата конференциите също започна в стартовия състав, но не се отличи с нищо и бе сменяван през втората част. Приносът му в шестте срещи е пълна 0 - нито гол, нито асистенция, а само два жълти картона.

Линдсет дойде на "Армията" преди година от норвежкия Сарпсборг, но трансферната сума не бе обявена. Той започна силно престоя си в ЦСКА, но постепенно загуби форма и завърши миналия сезон с 2 гола и 5 асистенции.