Отборът на Пирин Благоевград посреща Ботев Враца в мач от 7-ия кръг на efbet Лига. Срещата е първа за уикенда в родния шампионат и ще се играе тази вечер от 19:00 часа на стадион „Христо Ботев” в Благоевград. Двубоя може да наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим срещата на живо минута по минута.

Главен рефер на мача e Ивелин Занев, а негови помощници ще бъдат Красимир Атанасов и Владимир Ташков.

Двата тима не започнаха първенството по най-добрия начин и логично заемат места в дъното на класирането. Пирин има едва една точка от първите си пет мача от началото на кампанията, докато гостите от Враца са 13-и с три точки след една победа и пет поражения.

Големият проблем за домакините от Благоевград е липсата на голове. В първите си шест двубоя „орлетата” са вкарали едва един гол.