Отборите на ЦСКА и ЦСКА 1948 се оттеглиха на почивка при резултат 0:0 след голяма битка на терена.

Грозни сцени обаче се разиграха в Сектор А на стадион „Българска армия“ по време на първото полувреме на сблъсъка. При влизането в ложата на част от ръководството на гостите в лицето на Добрин Гьонов и легендата на ЦСКА Радослав Здравков, Валентин Илиев и Методи Деянов и члена на УС Никола Газдов, домакинските фенове опитаха да изгонят официалните лица на ЦСКА 1948 от стадиона.

Десислава Комарова
93 снимки

Част от публиката започна да мята седалки и бутилки по тях, както и да ги обижда. Впоследствие Любослав Пенев и Стойчо Младенов бяха определени като „предатели“ от домакинските привърженици по време на срещата.

В края на полувремето пък стана ясно, че всички представители на гостите са си тръгнали от ложите на „Армията“.