Димитър Евтимов изигра цял мач на вратата на ЦСКА  в контролата с Локомотив Сф (3:1). Пред камерата на DIEMA SPORT той сподели впечатленията си от мача, както и от пролетния полусезон в efbet Лига.

"Започнахме колебливо първото полувреме, съперникът ни пресираше високо и това ни затрудни. През второто полувреме свалихме топката на земята, заиграхме с 1-2 докосвания и можеше да вкараме още голове.

Във всички контроли през зимата се представихме добре, допуснахме само два гола и сме нетърпеливи за началото на официалните срещи. Колективът в отбора е добър, аз също се чувствам отлично и чакам своя шанс.

Важно е да не изпускаме точки срещу отбори от топ 6, както го направихме в някои мачове през есента. Само тогава ще имаме шансове да станем шампиони", заяви Евтимов.