Берое направи 1:1 с украинския Ингулец в последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. Мачът се игра при лоши метеорологични условия, като валеше дъжд почти през цялото време, а в един момент се изсипа и  градушка. Кучаренко (53) изведе Ингулец напред, Вини Трибуле (85) се разписа за Берое.

През първото полувреме по-чистите положения бяха пред украинската врата, но Серкан Юсеин и Калоян Кръстев не успяха да вкарат. Мялко след почивкат новото попълнение на Берое - албанецът Уерди Мара блесна с добър индивидуален пробив и хубав удар, който обаче бе отразен от стража на съперника.

В 53-ата минута центриране от ъглов удар бе засечено от Кучаренко, който с глава прати топката във вратата на Гошев - 0:1. Отговорът на българския тим не закъсня, но Калоян Кръстев на два пъти пропусна от добра позиция.

Все пак Берое стигна до изравнителен гол пет минути преди края. Шут на Васил Василев бе избит вратаря на Ингулец, а при добавката Вини Трибуле не сгреши - 1:1.